Skip to content

ABOUT ME AND BLOG

TÜRKÇE (ENGLISH ONE IS DOWN BELOW)

Ben

Merhaba! Ben Eda Onay. 17 Şubat 1999’da Antalya’da doğdum ve hala burada yaşıyorum ve burcum kova. Önümüzdeki sene TOBB ETÜ’de Görsel İletişim Tasarımı okuyacağım. Şu anda ise hem Camille Charriére için hem de Monica Ainley ile beraber sundukları Fashion: No Filter adlı podcastlari için stajyerlik yapıyorum. Blogumun yanı sıra kendi ismimi verdiğim YouTube kanalımda videolar çekiyorum.

Fashion Wonderer

“Fashion Wonderer”‘ı başlangıçta “The Fashion Wonderer” adıyla 21 Haziran 2015’te açtım, ilk yazımı 28 Haziran 2015’te yazdım. Ama sonradan 30 Ekim 2015’te adını “Fashion Wonderer” olarak değiştirdim. Büyük bir çoğunluğu moda olmak üzere seyahat, dekor ve müzik gibi başka içeriklere yer veriyorum blogumda.

İyi okumalar!

-Eda

(Son güncelleme: 1 Aralık 2017)

ENGLISH

Me

Hello! I’m Eda Onay. I was born on 17 February 1999, my star sign is aquarius. I will attend TOBB ETU’s Visual Communication Design next year. Currently I am interning both for Camille Charriére and the podcast called Fashion: No Filter that she hosts with Monica Ainley at the same time.

Fashion Wonderer

I opened “Fashion  Wonderer” as “The Fashion Wonderer” on 21 June 2015 at the beginning and wrote my first post in 28 June 2015. But then I change its name into “Fashion Wonderer” on 30 October 2015. My blog’s content includes 90% fashion first with another things like travel, decoration and music.

Enjoy!

-Eda

(Last update: 1 December 2017)

4 Comments

  1. Anonymous Anonymous

    Merhaba Eda !

    Instagramda denk geldim ve şu an blog sayfanı incelemekteyim. Insta da Fashion wonderer hesabını hâlî hazırda takipteymisim meğer. 🙂 Camille Charrierè ile nasıl iletişime geçtin ve bu işe başladın çok merak ettim. Bunun üzerine de videon vardır , (yada çekersin) umarım. Başarılarının devamını dilerim. Sevgiler ❤

    • FashionWonderer FashionWonderer

      Merhaba! Aslında Camille beni buldu şöyle bahsedeyim kısaca. Ben geçen sene YGS-LYS’ye girmiştim sınav dönemi o gün de hocamız daha çok çalışın diye gaza getirmişti. Ben de instagramımı dondurmak için açmıştım ki mesaj kısmına baktım ve Camille’nin stajyerlik teklif ettiğini gördüm. Dediğim gibi o beni buldu gerçi ben Camille’den önce arkadaşı Anissa ile de birkaç defa iletişim kurmuştum belki o önermiştir ama böyle açıkçası 1 yılı aşkındır stajyerlik yapıyorum 🙂 Çok teşekkür ederim, sevgiler <3

Leave a Reply

Your email address will not be published.

       

Fashion Wonderer © 2017 by Eda Onay since 2015 | Theme by Compete Themes